O nas..

Emiludek od 1 kwietnia 2014 roku funkcjonuje na rynku artykułów  dziecięcych wytwarzanych metodą HANDMADE


W wykonanie każdego Emi(po)Tworka wkładamy całe swe serca, pracujemy z troską o każdy szczegół po to, by sprawiać wiele radości Najmłodszym i ich Rodzicom.

Każdy Rodzic chce otaczać swoje Dziecko ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa. 
Czymś wyjątkowym,  co pomoże Mu także kształtować osobowość małego Człowieka.

Wychodzimy tym pragnieniom naprzeciw, gdyż nasze produkty są właśnie jak dzieci - jedyne i niepowtarzalne, to jest istotą naszego tworzenia – Klient sam wybiera z jakich wzorów i kolorów materiałów uszyjemy Emi(po)Tworki.

Dzieci są niezwykle wymagającymi odbiorcami naszych produktów.

Dlatego też nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, które mogą się poszczycić certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100, a jednocześnie są dla dzieci interesujące – kolorowe, wzorzyste i przyjemne w dotyku. Ponadto w większości produktów stosujemy podwójne lub wzmocnione szwy, aby Emi(po)Tworki jak najdłużej mogły służyć małym właścicielom.

Zasadniczo każdy produkt jest stworzony z dwóch różnych materiałów – z jednej strony z najwyższej jakości polskiej tkaniny bawełnianej, z drugiej zaś: miękkiego i kolorowego pluszu minky sprowadzanego z USA. W produktach, które tego wymagają stosowane jest antyalergiczne wypełnienie: włóknina silikonowa lub kulka silikonowa ELBALL nabywana bezpośrednio u producenta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz